5. ročník Športového dňa v Čáčove

Categories Nezaradené

V sobotu 6. augusta sa konal 5. ročník Športového dňa. Počasie nakoniec vyšlo na jednotku a tak sa mohlo odštartovať súťaženie i zábava. K dobrej atmosfére a súťaženiu prispeli Dobrovoľný hasičský zbor Senica spolu s Civilnou ochranou SR a ďalšími dobrovoľníkmi, ktorí mali pre deti pripravené rôznorodé súťaže i vedomostné hry. Deti sa tak mohli do sýtosti realizovať pri rôznych súťažných úlohách a nakoniec ich zužitkovať v hlavnej súťaži o ceny a medaile. V priebehu dňa spestril program miestny Kynologický klub Čáčov, ktorý ukázal svoju výcvikovú činnosť v podobe niekoľkých úkážok poslušnosti i obrany. Taktiež miestny chovatelia koní prišli deťom spestriť deň, kde sa mohol každý bez rozdielu, deti či rodičia, odviesť v sedle.

Po úspešnom zdolaní súťaží a odovzdaní cien sa pristúpilo k vyhodnoteniu Gulášmajstra, kde tento rok obhájila svoje prvenstvo z minulého roka rodina Súkopových a opätovne tak získali titul Gulášmajster Čáčova 2016. Nakoniec sa všetko prenieslo do plynulej zábavy, ktorá v duchu dobrej nálady trvala do neskorých nočných hodín.

Veľké poďakovanie patrí všetkých sponzorom a dobrovoľníkom, ktorí pridali ruku k dielu a umožnili tak zorganizovať toto podujatie venované deťom ale i všetkým ostatným vekovým kategóriam.

[gmedia id=50]

sport_den_2016www

Pridaj komentár