4. ročník Športového dňa v Čáčove

Categories Čáčov

V sobotu 11. júla sa uskutoční 4. ročník Športového dňa v Čáčove. Podujatie sa bude konať ako aj po minulé roky v peknom Areáli kynologického klubu v Čáčove. Štart – otvorenie podujatia je naplánovaný na 13.00 hod.

Pripravené budú rôzne športové disciplíny pre všetky vekové kategórie. Nebude chýbať príjemné posedenie ani dobrá zábava. Súťažiť sa bude o zaujímavé ceny a každý kto sa zapojí bude odmenený. Taktiež si tentoraz prídu na svoje i milovníci dobrého jedla. Predstavená bude originálna prezentáciu grilov WEBER spolu s ochutnávkou výsledných produktov.

DEŇ PLNÝ PREKVAPENÍ 🙂

Každý kto si počas dňa v stánku kúpi aspoň jeden nápoj alebo jedlo (guláš, cigánsku) obdrží tombolový lístok. Následne vo večernom zlosovaní tomboly bude hlavnou cenou, ale nie jedinou 🙂 , kvalitná kosačka STIGA od Euronics KH Trading, s.r.o.

sd2015_kosacky

NOVINKA – SÚŤAŽ vo varení gulášu.

  • Súťažiť môžu i tímy vo varení gulášu, ktoré sa stihnú prihlásiť do 8.7.2015 na tel. 0905 445 305 alebo na procacov@gmail.com.
  • Súťažný tím pozostáva z jedného kapitána a prípadne jeho pomocníkov, ktorých si môže ľubovolne vybrať.
  • Súťažný tím prihlasuje a zastupuje vo všetkých záležitostiach výhradne kapitán tímu.
  • Každý tím dostane k dispozícii stôl, drevo, 2kg mäsa, 2kg cibule, chleba a tanieriky s lyžičkami.
  • Súťažné družstvo si samostatne zabezpečuje podľa vlastného uváženia kotlík a prípadne ďalšie ingrediencie podľa vlastného receptu a chuti.
  • Na záver bude niekoľkočlennou odbornou porotou vyhlásený najlepší guláš a súťažné družstvo získa hodnotný gril WEBER.

sport_den_gril

Organizátor si vyhradzuje právo na prípadné zmeny alebo úpravu podmienok jednotlivých súťaží.

 

sport_den_2015czv